قوانین و مقررات

کلیه فعالیت های سامانه سامت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سامت ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود.

هرگونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از جمله شماره‌ی تماس، آدرس و پست الکترونیکی در اختیار ما در سامت قرار می‌دهید، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری و هم‌چنین راه‌های ارتباطی ما و شما، جهت پاسخگویی و ارائه‌ی اطلاعیه‎‌ها به شما عزیزان خواهد بود.

سامت ارائه دهنده مستقیم کالا نیست بلکه رابط بین سوپر مارکت ها و شرکتهای پخش می باشد، پس از ثبت سفارش، درخواست شما به شرکت پخش مورد نظرتان ارجاع داده شده و توسط همان شرکت، برای شما ارسال می گردد.

سامت نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سامت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سامت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

سامانه سامت هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سامانه سامت تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در سامت قیمت‏‌های عمده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سامانه سامت دخالتی در تعیین قیمت کالاها و محصولات ندارد.

با نهایت احترام به کاربران، اعلام می نماییم قیمت های درج شده در سامت مطابق قیمت های ارائه شده و بروز توسط تامین کنندگان بوده ولی در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی با قیمت درج شده قابل تحویل نباشد، سامت موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو و یا اصلاح نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روزرسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود