درباره سامت

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

سامانه سامت پلتفُرم عرضه عمده کالا می باشد، که برای ارتباط آسان بین شرکت های تولید کننده و تامین کننده اجناس و مشتریان (سوپر مارکت ها، فروشگاهها، رستوران و غذاخوری ها و ...) جهت ثبت سفارش آنلاین محصولات، طراحی شده است و تامین کنندگان محصولات می‌توانند با استفاده از ویژگی ها و ارزش افزوده ی این سامانه ، محصولات خود را با انگیزه فروش یا توسعه فروش به بازار معرفی نموده و از سوی دیگر مشتریان (سوپرمارکت، فروشگاه، فست فود، رستوران و غذاخوری و ... ) نیز با بهرمندی از انواع امتیازات خرید اقدام به تهیه و دریافت کالا نمایند. سامانه سامت با ارتباط مستقیم با نمایندگان فروش و توزیع کنندگان محصولات و ارائه طیف گسترده‏‌ کالا از معتبرترین برندها سعی دارد تا انتخاب همیشگی ثبت سفارش کالا برای فروشگاه ها باشد.

این سامانه که شامل نرم افزار (اپلیکیشن) مخصوص گوشی های هوشمند و سایت اینترنتی می باشد برای ارائه خدمات به هر دو طرف شرکت تامین کننده اجناس و مصرف کننده (سوپر مارکت و فروشگاه و ...)، طراحی شده و کلیه محصولات شرکتهای پخش و تامین کننده را بصورت متمرکز به مشتری ارائه میکند و مصرف کننده بر اساس نیاز محل کسب خود اقدام به سفارش اجناس می نماید.

 

 

مزایای سامت برای تامین کنندگان (شرکت های پخش):

  • مدیریت و کاهش هزینه های بازاریابی و فروش
  • توسعه بازار و افزایش فروش با ایجاد دسترسی مناسب به شرکتهای پخش
  • استفاده از تکنیک های بازاریابی و فروش آنلاین
  • معرفی محصولات جدید بصورت ویژه برای شرکتهای متقاضی
  • اطلاع رسانی سریع در مورد تخفیف ها، کاهش و یا افزایش قیمت در سامانه و ...
  • دریافت گزارش فروش
  • ثبت سفارش کالا بدون محدودیت زمانی ( 24 ساعت شبانه روز)
  • مدیریت و کاهش حضور واسطه های فروش و ثبت سفارش در فروشگاه ها به دلیل تنوع کالای موجود در سامانه
  • ثبت سفارش و انتخاب کالا مطابق با قیمت عرضه کننده اصلی (تولید کننده، شرکت های پخش)
  • انواع شیوه های تسویه حساب و پرداخت ( نقدی / اعتباری / چک )

 

حریم خصوصی

اطلاعاتی که کاربران و مشتریان در اختیار سامانه سامت قرار می‌دهند، کاملا با ارزش و قابل احترام بوده و این سازمان خود را ملزم به محافظت از آن ها می‌داند. این سامانه در حد توان و بیشترین امکانات امنیتی از حریم شخصی کاربران محافطت کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در پلت فرم در راستای رضایتمندی کاربران و مشتریان قدم بر میدارد.

محتوای ثبت شده

همه آنچه در سامانه سامت در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، لوگو، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود، جزئی از اموال سامت محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها و کلیه حقوق سامانه سامت شامل قوانین حق تکثیر و غیره به شرکت «اندیشه هوشمند مهام» تعلق دارد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سامت اقدام کند.

تعریف تامین کننده (شرکت پخش)

تامین کننده یا شرکت پخش، شخصی حقیقی است که محصول خود را در سامانه سامت عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط سامت بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

اعتبار کاربر (مشتری)

سامت در راستای تکریم و تشویق کاربران جهت استفاده از خدمات سامانه اقدام به اعطای تخفیف سامت به کاربران می نماید. این تخفیف در قالب اعتبار در کیف پول کاربر ذخیره شده و پس از رسیدن به سقف مشخص شده، بصورت کارت هدیه به مشتری پرداخت میگردد.